Ідеї для фото в Instagram

Зміст

Станом на минулий рік інстаграм входить в топ 5 соціальних мереж. Зараз мало хто уявляє своє життя без соцмереж, декотрі проводять більшість свого часу у віртуальному світі. Це призводить до того, що люди перестають сприймати своє буденне життя, починають жити не своє життя, створюючи лише картинку. 

Що Ви робите вперше, коли відкриваєте очі зранку? У 99% всі беруть телефон та починають гортати стрічку. Люди не починають їсти, поки не сфотографують стіл, не вийдуть з дому, поки не сфотографуються у дзеркалі та навіть забувають дивитися концерт улюбленої групи, на який вони ледь потрапили, бо записати інстасторіз в інстаграм стало набагато важливіше.

Ця соцмережа досить довгий проміжок часу займає лідируючі позиції у житті людей, інстаграм розвивається, з’являються нові тренди, зараз модно не тільки бездумно викладати все, що з тобою сталося, а створювати естетичний візуал. Інстаграм став, мов новий напрямок мистецства. Перш ніж викласти фото треба придумати ідеї для фото, знайти локацію, придумати пози, підібрати одяг, відредагувати фото, подумати про те, щоб всі у стрічці поєднувалися між собою та були в одній кольоровій гамі, правильно розташувати фото, не порушуючи лінії перетину та не завалюючи горизонт. Це стало великою та складною працею. 

Де шукати ідеї для фото?

Інстаграм добре працює у парі з Пінтерест. Це соцмережа з картинками, де не тільки надихнутися, а й взяти за референс фото та втілити його в життя. Ідея для фотосессії може базуватися на локації, стильному луці, реквізиті чи цікавій позі. Все це можна знайти в Pinterest. Просто треба ввести в пошуку ключові слова та додати слово «ідеї», або «естетика». 

Ідеї для фото вдома

Щоб створити стильні фото вдома треба зрозуміти тільки те, що для вдалої світлини у кадрі повинно бути якомога менше зайвий деталей, а саме:

  • розетки;
  • речі на задньому фоні;
  • шпалери з яскравим принтом.

Найважливішим для вдалого кадру є світло, тому відкрийте всі жалюзі та штори, природнього світла багато не буває, але слідкуйте за тим, аби світло не було позаду Вас, щоб уникнути пересвітів. 

Вдома повинно бути не тільки світло, а ще й прибрано. Білих стін вистачить для реалізації більшості ідей. Додайте зелені, щоб білий не виглядав так сумно і стильна локація готова. Якщо стіни не поєднуються з кольором Вашого профілю, то фотографуйте детально, наприклад: тільки ваше лице у масці, розкладки з естетичних предметів на тлі білої ковдри, чи дерев’яного столу, деталі Вашого обличчя  у дзеркалі. Ідей для красивих фото вдома багато, втілювати їх не так складно, будь-яка мінімалістична фотокартка буде виглядати стильно, якщо вона буде зроблена якісно.

Ідеї для весняної фотосесії

Весна вже на порозі, тож вже дуже скоро можна буде творити на вулиці. Дерева позеленіють, з’являться квіти та сонечко, тож час виходити на вулицю, гуляти містом, сидіти на верандах в кафе та демонструвати стильні весняні луки, для дівчат всі умови, які надихнуть на гарні знімки. Фотографуйтесь у центрі, за містом на озері, в кафе, біля красивих сход, під дощем, чи весняним сонцем.

Ідеї для фотосесії сім’ї

 Родинні знімки це завжди весело, мило та життєрадісно, але дуже складно у виконанні. Для хлопців сам момент фотографування складний, нудний та сумний, для дітей дуже тяжко всидіти на одному місці та ще й очами не кліпати, для вагітних складнувато обрати позу, аби почувати себе комфортно та гарно, але користуючись реферансами та обравши певний стає набагато простіше. В таких фотосесія важливі живі емоції, а не заздалегідь обрані пози. Підберіть фемелі луки, тоді фотки будуть ще крутіші. Грайтеся, обіймайтеся, танцюйте, бігайте та радійте часу, коли Ви зібрали всі разом, такі фото будуть найтепліші, найживіші та найвдаліші.

У нас є дуже корисна порада в позуванні для повних людей: Якщо Ви не знаєте як правильно розташувати своє тіло у кадрі, то є виграшні пози,  в яких Ваше тіло буде виглядати пропорційно. Намагайтеся витягувати руки та ноги, щоб візуально видовжити тіло та зробити його витонченіше.

Оригінальні ідеї для фото в Instagram 

Оригінально не означає складно. Зробити круту фотосесію можна з мінімуму. Знайдіть цікавий підхід до буденних речей, їжте не спагетті, а намисто, пограйтеся з фарбами та фактурами, зробіть щось епатажне. Одягніться у вечірній наряд та залізьте у ванну, зробіть фото в стилі ретро, повторіть кадр з улюбленого фільму, чи налаштуйте світло та підсвітки, аби досягнути цікавого світового рішення та тіней.