Чим зручний настільний кулер?

Зміст

Офісні працівники проводять багато часу на роботі, тому так важливо потурбуватися про їхнє здоров’я та створити оптимальні умови праці.  Багато компаній облаштовують мінікухні, де працівники можуть поїсти, та зони відпочинку.  Але насамперед варто забезпечити доступ до чистої питної води в офісі, і допоможуть в цьому настільні кулери для води. Вони компактні та не займають багато місця. Встановити кулер можна на стіл чи тумбочку.

В чому користь дотримання питного режиму в офісі

  1. Покращення працездатності. Дефіцит рідини в організмі призводить до зниження працездатності мозку, погіршення концентрації уваги. Тому виконувати навіть нескладні завдання стає важче. Склянка чистої води сприяє підвищенню тонусу та концентрації уваги.
  2. Боротьба з помилковим відчуттям голоду. Багато офісних працівників часто влаштовують перекуси протягом дня. Наслідок — зайва вага. А причиною є помилкове відчуття голоду, спричинене зневодненням. Тому перед обідом краще випити склянку води, приблизно за 30 хвилин.
  3. Турбота про суглоби. Офісні працівники багато часу проводять за письмовим столом. Дефіцит рухової активності часто є причиною болю та дискомфорту, особливо страждають суглоби.  Вода позитивно впливає на суглоби.

Встановлення настільного кулера забезпечує постійний доступ усім працівникам до якісної та чистої питної води. Обладнання просте у використанні, не вимагає особливих зусиль. Кулер дозволяє легко набирати воду з бутлів ємністю 18,9 л. Щоб налити склянку чи чашку води, потрібно просто натиснути на кнопку.

В чому переваги настільних кулерів

Використання настільних кулерів має низку переваг у порівнянні з моделями, що встановлюють на підлогу. Зокрема, це:

  • Компактність. Настільний кулер не займає багато місця, його можна встановлювати навіть у невеликих офісах.
  • Доступність до питної води. Працівники можуть використовувати питну воду у будь-який час.
  • Економія. Нескладні підрахунки показують, що покупка настільного кулера та замовлення води у бутлях в офіс обходяться дешевше, ніж покупка води у супермаркеті пляшками.
  • Дотримання здорового способу життя. Кулер в офісі нагадує, що час випити води. І навіть якщо є працівники, які не пили достатньо води, завдяки прикладу колег вони можуть сформувати корисну звичку.
  • Раціональне використання робочого часу. Тепер немає потреби витрачати час на похід у супермаркет — питна вода завжди поруч!
  • Зменшення використання пластику. Використання бутлів і зменшення використання пластикових пляшок сприяє збереженню навколишнього середовища.
  • Стильний вигляд. Сучасні настільні кулери мають стильний дизайн, тому чудово вписуються в інтер’єр офісу.

Отже, настільний кулер — практичне рішення для тих, хто дбає про здоров’я працівників і хоче ефективно використати простір. Покупка такого обладнання — надійна інвестиція, що відмінно позначиться на здоров’ї і комфорті працівників.