Якими бувають суші: види та складники

Зміст

Азійська кухня підкорює своєю різноманітністю, пікантністю та багатством смаків. Безумовним фаворитом серед всього асортименту страв є суші. Роли, які вперше з’явилися в країнах Азії багато століть тому, зараз готують по всьому світу. А розмаїття рецептів по-справжньому вражає. Так, суші-сети у Львові стали звичним гостем на повсякденному та святковому столі. Тож сьогодні ми поговоримо про те, якими бувають суші, чим відрізняються різні варіанти та де можна замовити улюблену страву.

Види суші, які варто спробувати

Одним з найпопулярніших видів суші є нігірі. Страва складається з кульки рису, на яку викладають основні компоненти: морепродукти, сир, овочі тощо. 

Також рекомендуємо спробувати: 

  • Макі суші – це невеликі рулети з рису та норі. Можуть відрізнятися за складом, формою. 
  • Урамакі – роли, в яких норі знаходиться всередині рису, а зовні рулету є начинка (авокадо, огірок, морепродукти тощо).
  • Темпура – гарячі суші, які готують в клярі темпура. 
  • Сашимі – це розрізані на тонкі шматочки свіжі морепродукти та риба, які подаються без рису. Найбільш традиційний вид ролів.
  • Гункан – це суші, в яких шматочок норі огортається навколо кульки рису, а зверху рису розміщується решта складників (риба, морепродукти тощо).

Крім основних видів суші, існує безліч варіацій цієї страви з різними складниками. Основною складовою суші є рис – спеціальний короткозерновий сорт. До рису можуть додаватись різні морепродукти, такі як риба (лосось, тунець, окунь), креветки, мідії та восьминоги. Також суші можуть готувати з різними овочами: огірком, авокадо, морквою тощо. 

Де замовити суші?

У Львові є багато закладів, які пропонують суші з доставкою. Щоб обрати найкращий варіант, оцініть:

  • Особливості меню. Переконайтеся, що заклад готує ваші улюблені суші, а також пропонує великий вибір страв.
  • Репутацію закладу. Почитайте відгуки про ресторан, запитайте рекомендації у знайомих та друзів.
  • Ціни. Орієнтуйтеся на середню цінову категорію. Додатковими перевагами будуть акції та знижки.
  • Умови доставки. Час, мінімальне замовлення, умови оплати тощо. 
  • Якість. Переконайтеся, що заклад готує з якісних, свіжих інгредієнтів та дбає про те, щоб страви зберігали належну якість.

Звичайно ж, найкращий спосіб знайти найкращі суші — це спробувати та порівняти між собою різні варіанти.

Смачні суші-сети готує ресторан азійської кухні NOA. Тут на вас чекають різноманітні роли, рамени, вок та багато інших страв. Заклад здійснює швидку доставку містом та має вигідні акції для клієнтів. Бажаємо смачного!