Українські бренди у шафах світових зірок

Зміст

Зірки Голлівуду співпрацюють з найкращими стилістами світу, які підбирають для них особливий одяг. Тому нерідко ми із захватом роздивляємось вбрання знаменитостей. А що, якщо ми скажемо, що чимало нарядів зірок – це витвори українських дизайнерів. Саме так! Все більше відомих акторок, співачок та моделей неодноразово обирають одяг від українських брендів.

CULTNAKED

Одним із таких є бренд “Cultnaked”. Його заснувала львів’янка Мері Фуртас. Цей бренд фешн-одягу заснований у 2018 році та створений для того, щоб зробити сексуальний та цікавий одяг комфортним. Бренд вподобали Кайлі та Кендал Дженнер, Меган Фокс, а Аріана Гранде навіть зняла кліп у штанах від “Cultnaked”.

KSENIA SCHNAIDER

Історія бренду “Ksenia Schnaider” розпочалась у 2016 році, коли сама Ксенія пошила джинси зі старого деніму, які швидко підкорили світ моди. Бренд шиє свій одяг зі старих, непотрібних речей. Так за сезон вони переробляють до 10 000 тисяч старих пар джинсів. Одяг цього українського бренду полюбили багато голлівудських красунь, серед яких:

  • Дуа Ліпа;
  • Белла Хадід;
  • Селін Діон.

IENKI IENKI

Бренд “IENKI IENKI” був заснований у 2016 році Дмитром Євенком. Основна коцепція бренду – це актуальний та модний верхній одяг. У 2017 році бренд був названий “Проривом року” за версією багатьох модних премій. Пуховики “IENKI IENKI” обирають Белла Хадід, Джуліана Мур, Хейлі Бібер та Емілі Ратаковськи.

RUSLAN BAGINSKIY

Цей бренд різноманітних головних уборів був заснований у 2013 році Русланом Багінським. За основи силуетів Багінський брав класичні форми головних уборів XX століття і модернізував їх на свій лад. Капелюхи “RUSLAN BAGINSKIY” полюбляють Мадонна та Майлі Сайрус.

SLEEPER

Бренд “SLEEPER” було засновано у 2014 році, двома киянками – Катериною Зубаревою та Асею Варець. Ідея бренду полягає у тому, щоб створити піжами, в яких можна не лише спати або ходити вдома, а й відправитися, наприклад, на роботу або навіть на побачення, навіть не переодягаючись. Світові селебріті одразу ж вподобали бренд. Одяг “SLEEPER” можна побачити на Ріанні, Періс Хілтон, Кортні Кардаш’ян та Кендал Дженнер.

Насправді, українських брендів, які підкорили зірок Голлівуду ще дуже багато, і кожен з них є унікальним та неповторним. Тож, створюйте та поширюйте українську культуру, бо вона того варта!